Волинські афіни
  • Головна
  • Наші тури
    • Всі тури
    • Карпати
    • Закарпаття
    • Львів
    • Буковина та Поділля
    • Інші тури
  • Пошук Online
  • Відпочинок у Солотвино
  • Групам
  • Туристам
    • Бронювання та оплата
    • Подарунковий сертифікат
    • Поширені запитання
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Вікенд на Поділлі та Буковині (Румунія та долина тюльпанів у програмі туру)

Виїзд:

01.05

Тривалість:

3 дні/2 ночі

Виїзд із міст:

Славута, Нетішин, Острог, Здолбунів, Рівне
2 200 грн

05.00

виїзд з Рівного

08.00

зупинка на сніданок (власні харчі)

12.00

відвідування долини тюльпанів. Щоб побачити красиві тюльпанові поля вже нема потреби їхати в Голландію, бо неподалік від Чернівців, щороку зацвітає понад п’ятдесят сортів цих квітів утворюючи яскравий і різнокольоровий геометричний візерунок. Запрошуємо й вас помилуватися цими квітами які віддавна є символами багатства і знатності

13.30

обід на природі в альтанках (власні харчі) або в кафе (за бажанням)

14.00

оглядова екскурсія по місту Чернівці. Чернівці по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й. Главка. Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Відвідування Чернівецького Національного університету. Вільний час

19.00

поселення в готель, вечеря (не входить у вартість), вільний час
Чернівці

07.00

сніданок (не входить у вартість)

08.00

виїзд з Чернівців в Румунію. Проходження кордону. Переїзд в Сучаву

11.00

приїзд в Сучаву. Екскурсія в Тронну фортецю в Сучаві, монастир Св. Іоанна Нового — покровителя купців. Тронна фортеця — розташована на пагорбі біля Сучави, ця стародавня захисна цитадель є важливим історичним пам’ятником і одним з небагатьох збережених в країні зразків оборонних споруд старовини. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Православний монастир в Буковині. У 1513 році церкву Міреуць (кафедральний собор міста Сучава того часу) була сильно зруйнована вогнем. Тому господар Молдови Богдан III (1504-1517), син Штефана Великого, почав в 1514 році будівництво нового кафедрального собору. У монастирі зберігаються мощі святого Іоанна Нового, який прийняв мученицьку смерть в Акермані в 1332 році. Мощі були доставлені до Сучави в 1402 році господарем Олександром Добрим і зберігалися спочатку в церкві Міреуць, розташованої поблизу, а в 1589 році господар Петро Кульгавий переніс їх в монастир святого Іоанна Нового Сучавського. Відвідування торгового центру Сучави «Юліус Мол»

14.00

виїзд в Карпати. Місто-курорт Гурагумора — місто, де народилась Ольга Кобилянська. Екскурсія в монастир Воронець (об’єкт ЮНЕСКО).

Відвідування соляної шахти Качіка. Переїзд в с. Качіка. Римо-католицький храм «мала базиліка» у с. Качіка.

18.00 - 21.00

купання в басейнах із солоною водою в СПА-центрі Солка. Виїзд в Чернівці

23.00

орієнтовний час прибуття в Чернівці, вільний час

Факультативно: Екскурсія в монастир Воронець (об’єкт ЮНЕСКО). Цей румунський монастир в першу чергу відомий своїм храмом імені Георгія Побідоносця. Стіни цього унікального храму розписані старовинними фресками шістнадцятого століття, причому як всередині, так і зовні.  Через унікальних фресок, за храмом Георгія Побідоносця в народі міцно закріпилася назва «Сикстинська капела Сходу». Розпис стін і правда вражає своєю оригінальністю і барвистістю: виконані на яскраво-блакитному тлі, фрески ілюструють знамениті біблійні притчі і сюжети. Найдивовижніше, що незважаючи на минулі століття, фарби нітрохи не вицвіли, і до сих пір вражають своїми насиченими відтінками. Храм Георгія Побідоносця при монастирі Воронець визнаний однією з найкрасивіших церков Румунії, і подивитися на це місце щодня приїжджає безліч туристів.

Відвідування соляної шахти Качіка. Переїзд в с. Качіка. Римо-католицький храм «мала базиліка» у с. Качіка. Село Качіка – Сучавського повіту, унікальне тим, що в його частині — Солонецу – Ноу компактно проживає польське населення. Назва села теж походить від польського слова „kacyka”, що означає «качка». Перші поляки — гірники, які переїхали з Галичини на Буковину у 1790 р. за рішенням австро -угорського правителя, оселились в гірничому районі Солонці ( Солонецу ) навколо соляної копальні Качіка, яка перетворилася згодом у соляні шахти з соляними галереями обставленими неперевершеними соляними фігурами із біблійних сюжетів. Біля шахти Качіка є навіть солоне озеро, де зазвичай влітку відпочивають люди. Самі ж соляні шахти перетворені на справжні місця паломництва, не тільки для людей, які страждають різними захворюваннями дихального апарату, але й для віруючих різних релігійних культів, дітей і туристів. У селі Качіка є соляна бальна зала для танців і найсвятіше місце польської духовності — Єпархіальне святилище, яке було зведене в ранг Малої базиліки

Tроннa фортецяМонастир Іоанна СучавськогоМонастир ВоронецьСоляна шахтаСПА-центр СолкаСоляна шахта

08.00

сніданок (не входить у вартість туру)

08.30

виїзд із поселення (з речами)

09.30

екскурсія по Хотинській фортеці. Хотин, улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут

13.00

екскурсія містом Кам’янець-Подільський. Кам’янець-Подільський – фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), кафедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Відвідування Кам’янець-Подільської фортеці. Обід (не входить у вартість). Вільний час

18.00

виїзд додому

23.30

орієнтовне повернення додому
Кам’янець-ПодільськийКам’янець-Подільська фортеця

Вартість туру: 2 200 грн. Вартість туру включає:

Транспортне обслуговування згідно програми
Проживання
Супровід представником компанії. Послуги професійних екскурсоводів
Страховий поліс (груповий)
Додатково оплачується:

  • Вхідні квитки, а саме:
    • Чернівецький університет: дорослі — 45грн, студенти — 30 грн.
    • Тронна фортеця в Сучаві — 16 лей* — дорослі, 4 леї* — діти;
    • Басейн Арініс — 25 лей* — дорослі, 10 лей* діти віком 3 — 7 років, до 3 років — безкоштовно;
    • Крісельний підйомник в Гурагуморі — 10 лей* — дорослі, 5 лей* діти віком 4 — 10 років;
    • Монастир Воронець — 5 лей*.
    • Соляний басейн в Солка — 50 лей*.
    • Хотинська фортеця: дорослі — 50 грн., діти — 25 грн.
  • Харчування
  • Власні витрати

Обов’язкова навність біометричного паспорта, або закордонного паспорта із візою.

*Якщо немає біометричного паспорта, то пропонується 2-го дня вільний час у місті Чернівці.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

*Гривні на леї можна поміняти на кордоні, на території Румунії, або в Чернівцях перед поїздкою.

1 румунський лей ≈ 5,5 грн.

+38 (096) 578 86 05

+38 (067) 301 17 32

volynathens@gmail.com

Наша адреса: м. Острог, вул. Татарська 1